Sportska natjecanja u šk.god. 2023./2024. - djevojke

:: opširnije ::

objavio: Antonija Brlić  datum: 28. 3. 2024. 11:41

Prvenstvo Grada Zagreba u košarci - 2. mjesto

PGZ u košarci, djevojke

Košarkašice XIII. gimnazije ostvarile su veliki uspjeh, u završnici Prvenstva Grada Zagreba osvojile srebrnu medalju i osigurale odlazak na Državno prvenstvo!!
Čestitke igračicama i prof. Martini Rastovski!

objavio: Antonija Brlić  datum: 27. 3. 2024. 22:35

PGZ u košarci

Državno prvenstvo u košarci izboreno je drugim mjestom u Gradu Zagrebu!!! Voditelj ekipe je Tomislav Kramarić, prof.

BRAVO ekipa!!!

objavio: Antonija Brlić  datum: 27. 3. 2024. 19:56

Novi uspjeh naše Mille!

Milla Anđelić

Na državnom prvenstvu Hrvatske u hrvanju za žene naša učenica Milla Anđelić osvaja zlato.
🥇🥇🥇🥇🥇🥇🥇
Milla je hrvala u dvostruko višoj kategoriji te je i ovaj put pokazala i dokazala da je najbolja.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Najljepše čestitke Milli za sve dosadašnje i buduće uspjehe. Bravo!

objavio: Antonija Brlić  datum: 25. 3. 2024. 19:40

Uspjeh naše Tare Marinić!

Tara Marinić

Učenica 2.b razreda, Tara Marinić, osvojila je zlato na Međunarodnom taekwondo E2 turniru u Tirani. Budući da spomenuti turnir nosi dvostruko više bodova, Tara je s 56. mjesta europske rang liste, zahvaljujući pobjedi, dospjela na 23. mjesto. 💪💪Čestitamo!

objavio: Antonija Brlić  datum: 12. 3. 2024. 09:06

Uspjeh naših učenika!

Naši učenici Amar Fajković, 3.e, i Matej Šorić, 1.b, igrači najboljeg i najuspješnijeg kluba Mladost na natjecanju Alpe vaterpolo lige osvajaju brončanu medalju. 👏👏👏
Potrebno je dodati da je Mladost bila jedina juniorska ekipa među seniorima. 💪🏻💪🏻
Čestitke našem Amaru i Mateju i cijeloj vaterpolo ekipi.
Bravo!

objavio: Antonija Brlić  datum: 4. 3. 2024. 16:34

Uspjeh naših učenica!

Eda Nikolić

Ponosno javljamo da je naša učenica Eda Nikolić (2.b) postala članicom hrvatske ženske kadetske rukometne reprezentacije s kojom je upravo osvojila broncu na Mediteranskom prvenstvu u Podgorici. 👏👏👏
Prvenstvo je trajalo cijeli prošli tjedan pa je Eda u četvrtak imala priliku proslaviti rođendan na najbolji mogući način - zabivši odlučujući gol u dresu broj XIII. Bravo Eda! 💪💪💪
Čestitamo i ponosni smo i na našu Mariju Stipić iz 1.e razreda i njenom nastupu na istom prvenstvu i osvajanju bronce. Bravo Marija!
👏👏👏👏👏🥉🥉🥉🥉🥉
Velike čestitke djevojkama!
Vaša XIII.gimnazija ponosna je na vas!

objavio: Antonija Brlić  datum: 4. 3. 2024. 16:29

Državno prvenstvo u badmintonu - 3. mjesto!

državno prvenstvo u badmintonu

XIII. gimnazija brončana na državnom prvenstvu u badmintonu!!!
Igrali su: Ivan Šamija, Ivan Kosor i Viktor Petrić. Rezerve: Jakov Celegin, Jakov Matić i Ivan Tisanić.
Voditelj: Tomislav Kramarić, prof.

objavio: Antonija Brlić  datum: 28. 2. 2024. 15:15

Naša učenica Tara Marinić ostvarila je odličan uspjeh, osvojila je 1. mjesto na Austrian Openu, taekwondo natjecanje G -1 klase održanog u Innsbrucku. Nikako ne zaboravljamo zlato na prvenstvu u Zagreba i to što je Tara juniorka s najviše osvojenih bodova. 🍀🍀🍀🍀
Ovaj vikend u Ljubljani Tara osvaja srebro u G-1 turniru. 🎉🎉🎉🎉
Čestitamo!

objavio: Antonija Brlić  datum: 26. 2. 2024. 14:59

Uspjesi Amara Fajkovića, učenika 3.e razreda i Mateja Šorića iz 1. b se nastavljaju….

Vaterpolo

Amar i Matej su članovi juniorskog sastava Mladost i dio su ekipe koja osvaja drugo mjesto, srebrnu medalju zlatnog sjaja.
Bravo Amar, bravo Matej i bravo svim ekipama i čestitamo prvacima!

objavio: Antonija Brlić  datum: 31. 1. 2024. 16:07

Milla

Naša učenica i vrhunska sportašica, Milla Anđelić proglašena je za najuspješniju hrvačicu u uzrastu U20 u 2023 godini.
Velike čestitke našoj Milli🍀🥳💕

objavio: Antonija Brlić  datum: 21. 12. 2023. 13:13

Prvenstvo Grada Zagreba u badmintonu - 2. mjesto

Badminton

Državno prvenstvo u badimntonu izboreno je drugim mjestom u gradu Zagrebu u konkurenciji 27 ekipa.
Igrali su: Ivan Šamija, Ivan Kosor, Viktor Petrić i Ivan Tisanić
Bravo ekipa!!!!

objavio: Antonija Brlić  datum: 29. 11. 2023. 20:04

Uspjesi naše Mille se nastavljaju!

Pripreme i natjecanje Hrvatske hrvačke ženske reprezentacije održalo se prošli vikend u Mađarskoj. Sudjelovale su hrvačice iz šest zemalja. Osim odličnih priprema, novih stečenih iskustava i znanja, novih prijateljstava u timskom natjecanju Hrvatska je osvojila 2. mjesto.

Velike čestitke našoj Milli Anđelić!

objavio: Ines Šimac  datum: 12. 10. 2023. 11:23

Prvenstvo Grada Zagreba - Atletika (mladići) - 1. mjesto

PGZ, Atletika, mladići

Danas je na atletskom stadionu Sportskog parka Mladost održano Prvenstvo Grada Zagreba u atletici za mladiće srednjih škola.
Na natjecanju je nastupilo 36 srednjih škola sa oko 450 mladića, a tri prvolasirane ekipe su:
🥇XIII.GIMNAZIJA
🥈GIMNAZIJA LUCIJANA VRANJANINA
🥉III.GIMNAZIJA
Mladići 13.gimnazije i Gimnazije Lucijana Vranjanina nastupiti će na Državnom prvenstvu u travnju 2024. godine.
Čestitamo svima natjecateljima i mentoru Tomislavu Kramariću!

objavio: Antonija Brlić  datum: 3. 10. 2023. 22:00

Prvenstvo Grada Zagreba - Atletika (djevojke)

PGZ - Atletika djevojke

Jučer je na atletskom stadionu Mladost održano Prvenstvo Grada Zagreba srednjih škola u atletici za djevojke.
XIII. gimnazija zauzela je 11 mjesto od ukupno 33 zagrebačke škole.
Naša Lucija Sever osvojila je broncu na 800m! 💪🏃‍♂️
Mentor: Martina Rastovski, prof.

objavio: Antonija Brlić  datum: 29. 9. 2023. 12:00

3. Biciklijada

Naši učenici na 3. biciklijadi

Naši učenici sudjelovali su na 3. Biciklijadi 🚴 koja se održavala na RŠC Jarun. Od ukupno 15 srednjih škola, 13. gimnazija osvojila je 3. mjesto! 🏆
Naš Tvrtko Brkić osvojio je 3. mjesto u slalom vožnji. 💪🥉
Biciklijadom je obilježen Europski tjedan mobilnosti koji se ove godine održavao pod sloganom "Krećimo se kvalitetnije - štedimo energiju".

objavio: Antonija Brlić  datum: 21. 9. 2023. 22:16

Hokej na travi

Naša Lucija Gregurek priprema se za nastup na Europskom prvenstvu druge jakosne skupine u hokeju na travi za juniorke koje se održava u Zagrebu na Hokejskom centru od 10.07. - 15.07.

Sretno Lucija!!! 💪🏑🔝

EuroHockey U18 Championship II-A 2023 Girls

objavio: Antonija Brlić  datum: 8. 7. 2023. 11:09

Uspjesi naše Mille Anđelić se nastavljaju...

Milla Anđelić je postala državna prvakinja u dva uzrasta.
Velike čestitke Milli i cijeloj ekipi na odličnim rezultatima.
Bravo Milla!!!!

objavio: Antonija Brlić  datum: 8. 5. 2023. 18:20

Uspjeh naše učenice!

Eda Nikolić

Na završnici prvenstva u rukometu naša je Eda Nikolić (1. b) sa svojim klubom Lokomotiva Zagreb, postala prvakinjom Hrvatske te je proglašena najboljom vanjskom igračicom prvenstva.
Bravo Eda!

objavio: Antonija Brlić  datum: 30. 4. 2023. 22:09

Međurazredno prventsvo u futsalu

Pobjednička ekipa

Međurazredno prvenstvo XIII. gimnazije u futsalu i ove je godine pokazalo koliko naši učenici vole sport i uživaju u njemu. Borbenost, odlučnost i poštena igra bile su sastavni dio svake utakmice te od srca čestitamo svim sudionicima. Ipak, posebne čestitke odlaze prvacima - 4. E razredu u sastavu: Gašparić, Kovačević, Pervan P., Pervan L., Zadro, Rogić i Veronek.
Drugo mjesto osvojio je 1. B razred, a treće mjesto zauzeo je 3. C razred te čestitamo na odličnoj igri.
A za kraj, zahvaljujemo se na odličnoj organizaciji turnira učenicima 4. D razreda, posebno Noelu Kulić - Mravaku, Ivanu Gudelju te profesoru Tomislavu Kramariću.

objavio: Antonija Brlić  datum: 29. 4. 2023. 12:06